Co říkají

zákazníci

Rendlovou dílnou prošly nástroje významných hudebníků, koncertních síní, uměleckých škol i začínajících pianistů.

Jen jsem chtela poreferovat, ze piano přijelo a jsme s mužem velmi nadšeni z výsledku. Ještě si samozřejmě vzpomínáme, jak vypadalo, než bylo opravené a vůbec se to nedá srovnat. Vypadá jako nové! Děkujeme mockrát za úžasnou práci.

Potřebovali jsme generální opravu pianina a jeho přelakování do barvy „provance“. Pan Rendl byl první, kdo požadavek akceptoval a nenabízel nám primárně nový klavír, jak tomu bylo u jiných firem. Přinesl ukázat varianty, jak by pianino mohlo vypadat. Jednání bylo vstřícné a konstruktivní, objednávka byla v dohodnutém termínu, klavír do servisu odvezli i přivezli zpět a dostali jsme i nabídku náhradního pianina. Firmu doporučujeme.

Děkujeme moc za opravu klavíru v Olivovně v Říčanech. Minulý týden jsme tam s dětmi koncertovali. Hraní bylo příjemné a nástroj se zvukově vylepšil. Tak snad bude ještě řadu let dobře sloužit. Ještě jednou děkujeme za Vaše služby.

Ráda bych vám poděkovala za spolupráci na vytváření náročné filmové scény, zejména s ohledem na minimální časové možnosti celého projektu. V příloze na památku zasílám fotodokumentaci výsledků našeho společného úsilí.

Pan Rendl má hodně práce a někdy musíme čekat, ale potom víme proč. Byla to perfektní práce a jsme úplně spokojeni, 5 hvězd pro pana Rendla a jeho tým. Děkuji za všechno.

Děkujeme za spolupráci, vše proběhlo bez problémů a křidélko je již v sále připraveno dělat nám radost.

Co napsala

média

Za celé století rodinného řemesla už je co vyprávět, a tak se Rendlův příběh dostal i do Forbesu a dalších médií.